AKP İKTİDARI ÇOCUKLARIMIZIN SÜT PARASINA BİLE GÖZ DİKMİŞTİR!
maknuts

İYİ Parti Giresun İl Başkanı İsmail Bektaşoğlu, Giresun Atatürk meydanında basına seslendi, Sevgili Giresunlular Kıymetli İYİ Partililer, Basınımızın Güzide temsilcileri. 21 Yıllık AKP iktidarı tek başına iktidar olan ve 21 yılı aşkın Ülkeyi yöneten bu iktidar Ülkeyi her alanda kaosa ve fakirliğe götürmüştür.

Bunlar İktidara gelirken yolsuzluğu ve fakirliği yok edeceğiz, bu milletin refah seviyesini artıracağız dediler. Ne oldu?

Gün aşırı zamlar, emekliye verilmeyen zamlar Türk Lirasının düşen değeri bizlerin ve bu insanların belini bükmektedir.
Verin bu yetkiyi bu kardeşinize görün ekonominin nasıl düzeldiğini diyerek sizlerin oyunu alan bu iktidar sizleri kandırmıştır.
Algı oyunları ile iktidarını sürdüren etrafını zenginleten bizlere de şükretmesini söyleyen bu iktidar Ülkenin başına derttir.
Bizlerin sorunlarına derman olmamıştır, olmayacaktır da!

Daha dün İstanbul Taksimde yabancı uyruklu bir kişi etrafa bir dolar saçıyor bizler onu almak için koşuyoruz,

Ülkeyi getirdiğiniz durum bu, Marketler müze gibi olmuştur. Millet sadece seyreder duruma gelmiştir.
Ayrıca Giresun’un göz nuru olan aynı zamanda geçim kaynağı olan fındığa verilen fiyat azdır ve yetersizdir. Fındık için yapılan giderleri karşılayamaz durumdadır, onun için diyoruz ki fındık 4 Dolar olmalı bu fiyata sabitlenmelidir.

Kendinden olmayanlara terörist muamelesi yaparak oy devşirmeye çalışan bu iktidar, bu milleti açlığa mahkûm etmiştir.
Biz muhalefetin görevi, bu iktidarın bu memlekete verecek bir şeyinin kalmadığını çok iyi anlatmalı kapı kapı dolaşıp bunların algısını da yalanını da anlatmalıyız bu millete.

AKP İKTİDARI ÇOCUKLARIMIZIN SÜT PARASINA BİLE GÖZ DİKMİŞTİR!

Yapılan son zamlarla birlikte insanımızın beli iyice bükülmüş, Hatta bu hükümet halkımızın sırtında tepinmeye başlamıştır. Çocuklarımızın, Torunlarımızın süt parasına bile göz dikmişlerdir. Tüyü bitmemiş yetimlerimizin ağızlarında ki emziklere bile ağır zamlar gelmiştir. Hepinizin bildiği üzere Mutfak tüpüne bile ağır zamlar gelerek Mutfağımız da AKP bombası patlamıştır. Sebzelerin ve meyvelerin yakınlarından geçilecek gibi değildir. Esnafın vergisine vergi eklenerek adeta esnafı batırmaya çalışıyorlar. Ekonomist olanlar enflasyonu halkın sırtından mı düşürecek? Ekonomiden anlayışınız sizin bumudur?

SURİYELİLERE 40 MİLYAR DOLAR HARCAYANLAR TÜRK MİLLETİNE ŞÜKRETMEYİ REVA GÖRÜYOR!

Suriyeliler 40 Milyar dolar harcadık diyen Sayın Cumhurbaşkanı gerekirse bir 40 Milyar dolar daha harcarız diye açıklama yapıyor. Suriyelilere harcanan her kuruş Türk Milletinin parasıdır. Suriyeliler 80 Milyar dolar harcamaktan kaçınmayan Sayın Cumhurbaşkanı sıra Türk Milletine geldi mi şükredin diyor ve iban numarası atarak yardım topluyor. Şeyh Edebali’nin; ‘İnsanı yaşat ki Devlet yaşasın’ sözü tersine dönmüş Hükümeti yaşat ki insan yaşasın olmuş. Sayın Cumhurbaşkanı şimdilerde çıkmış Mart 2024’de enflasyon düşecek, dolar düşecek diyor. Yerel seçimler ile birlikte enflasyon mu düşecek yoksa AKP Belediyeleri mi düşecek buna Yüce Türk Milleti en güzel şekilde cevap verecektir.

SURİYELİLERE KOL KANAT OLANLAR KENDİ ESNAFINA BAKMAZ OLDU.

Giresun Sanayi bölgesinde hepimizin bildiği üzere hepimizi üzen olaylar yaşanmış, İktidar partisi teşkilatı ve belediyesi esnafın yanına en son giden olmuştur. Aslında bunlar esnafın yanına yukarıdan korktukları için gitmeyeceklerdi, Giresun halkından gelen tepkiler üzerine yerel seçimleri kaybederiz korkusu ile esnaflarımız ile boy boy resim çektirdiler. Bu arada Sayın Valimiz olmak üzere Emniyet Müdürümüz nezdinde Emniyet camiasına çok teşekkür ediyorum. Onların sağduyusu sayesinde olaylar büyümeden önlenmiştir. Ayrıca esnafı temsil eden başkanlarımıza da bu olaydaki duyarlılıkları için teşekkür ediyorum.
Bilinmelidir ki İYİ Parti esnaflarımızın ve halkımızın haklı davalarında her zaman yanındadır.

Sevgili Giresunlular Cumhur ittifakı halkımızın sırtından acilen inmelidir. Bu halkın dayanacak gücü kalmamıştır. Cumhur ittifakını acilen istifaya davet ediyorum. Toplantımıza katıldığınız için siz Giresunlular, değerli basın mensuplarına ve teşkilatımıza teşekkür ediyor saygılar sunuyorum.

makmedya

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

giresundangelsin

Puan Durumu

Takım OM G M P
1 FB  Fenerbahçe 15 13 1 40
2 GS  Galatasaray 15 13 1 40
3 TS  Trabzonspor 15 8 5 26
4 KYS  Kayserispor 15 8 2 26
5 BJK  Beşiktaş 15 8 5 26
6 ADS  Adana Demir. 15 6 4 23
7 ANT  Antalyaspor 15 6 4 23
8 KSM  Kasımpaşa 15 6 6 21
9 ÇRZ  Ç.Rizespor 14 6 5 21
10 HTY  Hatayspor 15 4 5 18
11 FKGK  Karagümrük 15 4 6 17
12 MKE  Ankaragücü 14 4 5 17
13 İBFK  Başakşehir 15 4 8 15
14 SVS  Sivasspor 14 3 5 15
15 GFK  Gaziantep FK 15 5 10 15
16 KON  Konyaspor 14 3 6 14
17 SAMS  Samsunspor 15 4 9 14
18 ALNY  Alanyaspor 15 3 7 14
19 PNDK  Pendikspor 15 3 8 13

Reklam

makmedya

Giresun Nöbetçi Eczaneler

giresundangelsin
istetiklagelsin

E-Bülten Aboneliği