Başkan Aksu ''oyumuz ve desteğimiz onadır''
maknuts

Zafer Partisi Giresun İl Başkanı Helim Aksu 28. Dönem Milletvekilliği seçimini, Cumhurbaşkanlığı seçiminin ilk turunu ve 28 Mayıs'ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçiminin 2. turu ile ilgili gazetemize değerlendirmelerde bulundu.

Sözlerine milletvekilliği seçim sonuçlarının ülkemize ve Giresun'a hayırlı olması temennisi ile başkayan Aksu şöyle devam etti: Sayın Genel Başkanımız Ümit Özdağ'ın liderliğinde kurulan ve bu kadar ambargo ve sıkıntının arasında ilk seçimlerini yüzünün akı ile atlatmış olan Zafer Partisi' ne destek çıkan oy veren herkese teşekkür ediyorum. Görüşü ne olursa olsun rekor seviyede katılımla sandığa giden bütün vatandaşlarımızın iradesine saygı duyuyor, hususen onlara da teşekkür ediyorum.
Milletvekili seçilen değerli vekilleri tebrik ediyor, Giresun'a hizmet yolunda başarılar diliyor ve kendilerini takipte olacağımızı belirtmek istiyorum.

Liderimiz, Genel Başkanımız Ümit Özdağ bir vatan sevdalısıdır. Bunu bütün kamuoyu görmüş, şahit olmuştur. İlk günden beri söylediği ve ısrar ettiği; ülkenin gerçek beka sorunu olan mülteci meselesini ülkenin gündemine oturmuştur. 13 milyon sığınmacımın elini kolunu sallaya sallaya gezdiği şehit kanları ile kazanılmış bu vatan kimsenin oyuncağı değildir. Görüldüğü gibi partimiz bütün oyunları bozmuş, ileri gidenlere dur demiş, milletimizin kanayan yarasına parmak basmıştır. Sayın Genel Başkanımızın kararı bizlerin Türk milliyetçilerinin kararıdır. Sayın Özdağ vatanın selameti için gerekenleri her iki heyete de aktarmış millet için adım atan kimse onun yanında olmayı seçmiştir. Onun kararı, bizim kararımızdır. Milletin artık ayak oyunlarına, laf cambazlıklarına karnı toktur. Bizim kararımız nettir. Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu'dur. Oyumuz ve desteğimiz onadır. Biz çözüm odaklı ve ura neşter odaklı kararlar alan bir partiyiz. Bazı eleştiriler geliyor. Siyasi nezaketi elden bırakamıyor ama gülmeden de edemiyorum. 13 milyon sığınmacının açtığı ve daha da açacağı yarayı görmeyen eleştiriye diyecek hiç bir şeyim yok. Zamanında teröre terör diyemeyenlerin, davul zurna çaldıranların, benim vergimle dağdaki teröriste lahmacun ısmarlayan zihniyetin beni ve partimin kararını eleştirmesi sonucu değiştirmeyecek; ülkenin istikbalini gerçek vatanseverlerin değiştireceğini herkes görecektir. Ekonominin durumu ortadadır. Soğan piyasasını kontrol altında tutamayan ve medya gücü ile parlayan, algı mühendislerine emanet trol ordusu ile ses çıkaran aklı selimden uzak iktidar bize ve geleceğimize uzaktır. Allah vatanımıza milletimize zafer nasip eylesin' dedi.

makmedya

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

giresundangelsin

Puan Durumu

Takım OM G M P
1 GS  Galatasaray 7 6 0 19
2 FB  Fenerbahçe 6 6 0 18
3 TS  Trabzonspor 7 4 3 12
4 ADS  Adana Demir. 6 3 1 11
5 HTY  Hatayspor 7 2 0 11
6 ÇRZ  Ç.Rizespor 6 3 1 11
7 BJK  Beşiktaş 6 3 2 10
8 KYS  Kayserispor 6 2 1 9
9 KON  Konyaspor 6 2 1 9
10 ANT  Antalyaspor 7 2 2 9
11 KSM  Kasımpaşa 6 2 1 9
12 ALNY  Alanyaspor 6 1 1 7
13 SVS  Sivasspor 7 1 2 7
14 FKGK  Karagümrük 6 1 2 6
15 MKE  Ankaragücü 7 1 3 6
16 GFK  Gaziantep FK 7 2 5 6
17 PNDK  Pendikspor 7 0 3 4
18 İBFK  Başakşehir 6 1 5 3
19 İST  İstanbulspor 6 0 4 2

Reklam

makmedya

Giresun Nöbetçi Eczaneler

giresundangelsin
istetiklagelsin

E-Bülten Aboneliği