Değerinde Satın
maknuts

Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, ''acil ihtiyacımız yoksa düşük fiyattan ürününüzü piyasa satmayın, TMO’dan randevu alarak ürününüzü değerinde satın” dedi.

Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan’dan fındık üreticilerine önemli çağrı.

Karan yaptığı çağrıda, üreticilerden ürünlerine sahip çıkarak, Toprak Mahsulleri Ofisi’ne vermelerini istedi. Karan, “Fındık üreticilerimizi önemle uyarıyorum. Lütfen bu uyarılarımıza kulak verin. Kendi ayağınıza kurşun sıkmayın. Ç.K.S belgelerinize gün alarak tüccarın fındığını alıp TMO’ya getirmeyin. Eğer siz kendi Ç.K.S. belgeniz ile tüccarın fındığını TMO'ya satmak için gayret gösterirseniz mağdur olacak olan sizlersiniz. Piyasada fındık para etmez ve mağduriyet yaşarsınız. Kendinize ihanet etmeyin. Bu konuya hassasiyet göstermenizi sizlerden özellikle rica ediyorum. Çok acil ihtiyacımız yoksa düşük fiyattan ürününüzü piyasa satmayın. TMO’dan randevu alarak ürününüzü değerinde satın” dedi.

Karan, Tarım Kredi Kooperatifleri’nin ise 50 randıman Giresun kalite tombul fındığı brüt 50 liradan satın almaya başladığını da bildirdi.

makmedya

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

giresundangelsin

Puan Durumu

Takım OM G M P
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19

Reklam

makmedya

Giresun Nöbetçi Eczaneler

giresundangelsin
istetiklagelsin

E-Bülten Aboneliği